Çağrı Merkezi: 0 850 259 04 55

Kargo ve Teslimat

Kargo ücretiniz ne kadar?

shemdi.com üzerinden verilen tüm siparişlerde sepet ekranında kargo ücretleri ayrıntılı bir şekilde beyan edilmektedir. Kargo tutarları kampanyalara göre değişiklik gösterebilmektedir.  


Kargom ne zaman ulaşır?

Tüm ürünlerimiz aynı gün kargoya verilmektedir. Haftasonu veya resmi tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş gününde kargoya verilir. Bulunduğunuz şehire bağlı olarak, 1 - 7 gün içerisinde sipariş adresinize teslim edilir. Siparişlerinizi, hesabınıza giriş yaparak  “Siparişlerim“ sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. 


Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek?

Siparişiniz esnasında  belirlenen kargo firmaları ile  09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde teslim edilmek üzere (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir. 


Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Resmi tatil günlerinde  teslimat yapılmamaktadır.


Siparişim ben adresimde yokken gelmiş.

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz shemdi.com’a iade edilir. Teslimata ait farklı durumlar için shemdi.com veya kargo firması ile irtibata geçiniz

Faturayı neden paketin üzerinde gönderiyorsunuz?

Siparişinizle birlikte fatura veya irsaliyeyi paket üzerinde gönderme zorunluluğu bulunmaktadır. Tüm kargolar irsaliyeli veya fatura ile gönderilmektedir.

Yurtdışına teslimatınız var mı?

shemdi.com aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye'yi kapsamaktadır.