Çağrı Merkezi: 0 850 259 04 55

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?   
Shemdi Ayakkabı Satışına 2016 Yılında İnstagram üzerinden başlamış ve kısa süre içerisinde sayfaları yarım milyon kişiye ulaşmıştır. İnstagram üzerindeki bu başarısını E-Ticaret ‘te de göstermek ve müşterilerimizi mağaza gezme çilesinden kurtatmak için Shemdi Markasını Kurmuş ve Siz değerli ayakkabı aşıklarına She’mdi Alışveriş zamanı Sloganını benimsetmek ve 7/24 hizmet verebilmek için Shemdi.com Platformunda faaliyetlerine başlamıştır. Çalışanlarının ve kurucularının % 80’lik kısmı kadınlardan oluşan Shemdi.com Her konuda siz değerli kadınınların öngörü ve zevklerini kullanarak ürün çeşitliliğine yön vermiş ve sizlerin isteklerini veya hayallerini gerçekleştirmiştir. 
Vizyonumuz
Shemdi.com olarak vizyonumuz, modaya yön vermek, sektöre farklı tasarımlar, farklı bakış açıları ve yeni çalışma konseptleri getirerek yalnızca Türkiye’de değil Dünya çapında öncü bir marka olmaktır.
Misyonumuz
Shemdi.com olarak misyonumuz müşterilerine, çalışma arkadaşlarına ve çevresine sürekli değer katmayı, müşteri memnuniyetini şuanda olduğu gibi zirvede tutmayı ve en iyi alışveriş deneyimini sunmaktır.